אם הייתם שואלים אותי לפני עשר שנים אם זה מה שאעשה סביר להניח שהייתי צוחקת ומניפה יד בביטול, לא יכולתי לדמיין עולם תעסוקתי שבו אני מתקשרת באופן דיגיטלי עם אלפי אנשים.

היי נעים מאד, תמר, יוצרת ומנהלת תוכן לעסקים, מלווה בעלות עסקים לצמוח ולקדם את העסק שלהן באמצעות תוכן שיווקי אישי ויצירתי.

אולי זה הבסיס הקיבוצי בו גדלתי, אולי זאת המחברת, העט והמרקרים הצבעוניים שהיו מבחינתי כל הכלים שאני צריכה לביטוי ואולי זה כי לא יכולתי לדמיין עולם שלא הכרתי באופן אישי.

ככה אני, לומדת כל החיים דרך עשייה וחוויה אישית . צריכה להרגיש את זה, להתנסות בלמעלה ובלמטה כדי להבין לעומק.

ב 2011, עם עוד שתי שותפות, הקמתי מיזם אינטרנטי – "הביתה". התחלנו בבלוג עם תוכן מקורי שיצרנו ומשם התרחבנו לאתר מכירה של מוצרים מעוצבים לבית ולשירותים לעיצוב הבית. דרך המיזם הזה גיליתי את הכח שיש לסיפור טוב, מקורי ואותנטי להוביל עסק להצלחה.

אחרי שבע שנים שבהם כתבתי מעל 110 פוסטים בבלוג, טור קבוע "במאקו ליבינג", כתבות למגזינים כמו "נישה", ו "את" והרצאה "מבלוג לעסק" במסגרת הפרלמנט של יונית צוק, החלטתי לצאת לדרך עצמאית וללוות בעלות עסקים קטנים –  לעזור להן להכיר את הסיפור האישי, להבין את החיבור של הסיפור לעסק ולעשיה שלהן ולבטא את זה בפלטפורמות הדיגיטליות – בלוג, אתר, ניוזלטר, פייסבוק ואינסטגרם.

בפגישות הייעוץ האישיות ודרך ליווי העסקים ביצירת אסטרטגיית תוכן הבנתי כמה קשה להתמיד לאורך זמן בשווק אישי ומחובר לבד.

העומס היומיומי של בעלת עסק קטן להיות המנכל"ית, היוצרת, מנהלת החשבונות, אשת השיווק ועוד מיליון ואחד תפקידים ומשימות יוצרים קו עולה ויורד בין תקופות שונות של נוכחות ובין כאלה של היעלמות מהתקשורת השוטפת עם הלקוחות ומהשיווק ברשתות החברתיות.

 

אני מאמינה שלהיות בעלת עסק עצמאי שבו את באה לידי ביטוי זאת מתנה לחיים יצירתיים, מלאי משמעות והתפתחות אישית.

מחכה להכיר אותך

תמר